Geçiş Kontrol Kartının İşlemleri Nelerdir?

- Oct 18, 2018-

Topluluk erişim kartının bir erişim kartı olduğu da söylenebilir. Aynı zamanda yaşamımızla yakından ilgili olan yaygın bir akıllı karttır. Peki bir topluluk erişim kartı yapmak için belirli işlemler nelerdir?

access smart card.jpg

Topluluk erişim kartı yapmak için birkaç işlem vardır:

İlk önce, ID çipi, IC çipi, M1 kartı veya işlemci çipi kartı gibi hücre erişim kartının çip tipini belirleyin.

İkinci olarak, hücre erişim kartının düzenini, yani standart bir boyuta veya başka bir boyuta ihtiyacınız olup olmadığını belirlemelisiniz; ayrıca, kart yüzeyine hangi desenin basılacağını, kart üzerinde hangi metnin vb. Müşteri doğrudan Resimler sağlayabilirse, müşterinin isteğine göre yapabiliriz; Müşterinin resimleri yoksa, burada müşterilerin seçmesi için birkaç düzen tasarlayacağız.

Üçüncüsü, hangi işlemlerin yazdırılacağını belirlemek için mevcut işlem türleri şunlardır: mat, mat, UV kartı, sıcak damgalama, sıcak gümüş, film, renkli baskı, yüzey parlaklığı, lazer kodu, mürekkep püskürtmeli, UV kodu vb.

Yukarıdaki, topluluğun erişim kontrol kartının yapımının ilk aşamasında hazırlanması gereken süreçtir. Geçiş kontrol kartının özel üretimi, bunun fabrikamızın teknik personeline devredilmesi gerekiyor ve bitmiş ürün bittikten sonra test edilecek, paketlenecek ve sevk edilecektir! İmzalayabileceğinize emin olabilirsiniz. Herhangi bir kalite ve teknik sorun varsa, şirkete geri bildirim verebilir, zamanında sizinle ilgileneceğiz.

Bir çift:Kart Küp RFID Bilekliği Her Tarzını Sağlar Sonraki:Mükemmel Kalite RFID Ahşap Kart