Ningxia'da Yoksulluğun Azaltılması ve Ningxia Fabrikasının Tanıtımı

- Oct 16, 2019-

Ningxia uzun süredir resmi olarak belirlenmiş bir yoksulluk bölgesiydi ve hala üretim merkezi olarak çekici olmayan gelişimsel merdivenin alt basamaklarında bulunuyor. Ayrıca, Ningxia, düşük nüfusundan dolayı tüketim için henüz bir merkez olmadı.

Ningxia nispeten kuru ve çöl benzeri bir bölgedir ve Sarı Nehir tarafından kesilmiş ormanlık dağlar ve tepeler, sofra arazileri, çöller, taşkın ovaları ve havzaları ile zengin bir coğrafyaya sahiptir. Ningxia ekosistemi dünyadaki en az çalışılan bölgelerden biridir. Önemli sulama, bölge genelinde yaygın olarak tüketilen bir meyve olan yabani çileklerin büyümesini destekler ve bu da Ningxia'yı yabani çileklerin yetiştirildiği Çin'in başlıca bölgesi yapar.

Ningxia'nın etnik bileşimi, nüfusun çoğunluğunu oluşturan Han'ı (Çince); Hui (Çinli Müslümanlar), nüfusun üçte birinden fazlasında en büyük azınlık grubu; Mançu ve az sayıda Tibetliler ve Moğollar. Neredeyse bütün insanlar Mandarin Çincesi konuşur, bazıları Tibet ve Moğolca konuşur. Baskın dinler İslam ve Budizm'dir; İslam, başta Hui olmak üzere en inananlara sahip.

Ningxia'nın koşulları göz önüne alındığında, Card Cube Group, toplam 13.000 metrekarelik bir alanı kapsayan bir şube fabrikası kurdu. Buna bağlı olarak, birçok iş mevcuttur. Yerel halk için 1000 iş sağlamayı hedefliyoruz ve şimdi Ningxia'da yaklaşık 300 çalışanımız var. Anahtarlıklar, kapaklı kartlar, PPS çamaşır paraları ve diğer özelleştirilmiş ürünler gibi ürünlerimiz Ningxia'da el yapımı.

Yukarıda da belirtildiği gibi, Ningxia, yerel halkın gelir kaynaklarından biri olan wolfberries'in büyüdüğü Çin'in ana bölgesidir. Yerel halkın gelirini artırmak ve konut sakinlerinin tüketim kapasitesini arttırmak için, Card Cube Group, onlardan wolfberries almaya devam ediyor. Aynı zamanda, değerli müşterilerimize uzun süredir destek ve güven için geri dönebilmek için, onlara Ningxia wolfberries'e teşekkür hediyesi olarak veriyoruz.

Peki neden bunu yapıyoruz?

Aslında, her şeyden önce, Çin uzun zamandır yoksulluğun azaltılması politikasını uyguluyor. Yapısal vergi indirimleri yapılmış ve yönetim kurulu genelinde ücretler kesilmiştir.

İkincisi, Deng Xiao-ping Teorisi'ni izleyerek ve yapılacak iyi toplum çağrısına cevap vererek, yoksulluğun sosyalizm olmadığını ve zengin olmanın görkemli olduğunu fark ettik. Gelişim mutlak ilkedir. Ayrıca, bazı insanlar ve bazı bölgeler ilk önce zenginleştiğinde, diğerleri de bu süreç boyunca getirilecek ve tüm nüfusun ortak refahı kademeli olarak sağlanacaktır.

Son fakat en az değil, Fujian Eyaleti uzun süredir Ningxia ile yakın ilişkiler kurdu ve Card Cube Group Shenzhen'de olmasına rağmen, CEO'muz Leo Liu, Fujianese, yerel Ningxia halkının yoksulluğunu azaltmaya kendini adadı. Patronumuzun öncülüğünde, Card Cube Group kamu refahı tesislerinden hevesli ve yoksulluğun azaltılması bunlardan biri. Neredeyse 10 yıldır geliştirilen bir şirket olarak, yoksulluğun azaltılmasının öneminin farkındayız ve daha fazla insanı yoksulluktan kurtarmak bizim sorumluluğumuzdur.

Yoksulluğu azaltma için şimdi bize katılın! Yalnızca sunduğumuz profesyonel hizmeti, geniş deneyimlerimizi ve ürünlerimizin üstün kalitesini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda yalnızca Ningxia sakinlerine yoksulluktan kurtulmanıza yardımcı olur.

Daha iyisini yapabiliriz!

Bir çift:Ücretsiz Sonraki:125kHz Em4100 Tk4100 Plastik ABS RFID Anahtarlık